Girne – Ercan Havalimanı Taksi Transfer Hizmeti

Kıbrıs’ta taksi hizmetleri diğer ülkelerdeki gibi faiş fiyatlar ile ilerlemez. Aksine daha çok misafir odaklı olup misafir olan kişilere taksiler daha ucuz fiyatlara hizmet verir. Kıbrıs’ın bilinen en iyi ve en güzel hizmetlerinden bir tanesi de belki de budur. Çünkü Kıbrıs’ta fiyata göre değil her şey kişiye özel olarak opsiyonlanır ve bu şekilde ilerler. Bineceğiniz taksi nerede olursa olsun her zaman taksimetreyi açar ve taksimetreyi açmadan asla direksiyonunu çevirmez, asla gazına basmaz. Misafirlerine daimi en güzel turizm hizmeti sunmayı hedefleyen Kıbrıs halkı ve Kıbrıs taksi hizmeti sizleri memnun etmek adına her şeyi yapacaklardır.

Kıbrıs’ta seyahat etmek için kullanacağınız taksi hizmetleri gayet ideal olup herkes tarafından seyahat için tercih edilmektedir. Yani Kıbrıs’a tatile gelen birisi özel aracını kullanmak yerine uygun fiyatlara hizmet verdikleri için kendi araçlarını değil kişiler özel taksileri tercih ederler. Hatta bindiğiniz taksi de fiyatı uygun görmediğiniz de pazarlık bile yapabilirsiniz fiyatı indirmek için. Ama biraz daha ekonomik olsun, bütçem sarsılmasın diyorsanız yapmanız gereken şey bir taksiye binmek değil bir taksi kiralamak olacaktır. Kiralık arabalar sayesinde çok daha uygun fiyatlara Kıbrıs’ta istediğiniz yeri gezebilir ve istediğiniz yerde duraklayabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Taksi Servisi

Kıbrıs’ın simgesi olan Ercan havalimanına geldikten sonra eğer gideceğiniz yer hakkında bilgiye sahip değilseniz veya nereye gideceğiniz konusunda bilginiz yoksa uygun fiyatlara istediğiniz yere kadar taksi ile geçiş yapabilirsiniz. Ercan havalimanına gelen misafirler için 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile taksi hizmeti verilmektedir. Günü birlik bir ziyaret gerçekleştiriyorsanız veya 2 günlük bir seyahat ise taksi sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Fakat daha uzun süreli bir seyahatten bahsediyorsak yukarıda da dediğimiz gibi araç kiralamanız daha uygun olacaktır.

Kıbrıs’ta genel olarak tercih edilen güzergahlar şu şekildedir; ‘’Girne’den Ercan havalimanına, Ercan Havalimanından Lefkoşa’ya, Mağusa’dan Ercan Havalimanına’’ gibisinden seyahatler için genelde taksiler ucuz olduğu için tercih edilmektedir. Şehir içi farklı mesafeler için farklı bir ücret tarifesi uygulanabilir. Bindiğiniz her taksi taksimetresini açmak zorundadır. Yani kafasına göre bir fiyatlandırma yapamaz. Kafasına göre fiyatlandırma yapamayacağı içinde taksimetre sayesinde seyahatlerinizde ayrı bir güvence olmuş olur. Fakat bazı seyahatlerde fiyatlar belirli olduğundan taksi şöförleri sizlere daha uygun fiyatlara yardımcı olabilir. Mesela Girne’den Lefkoşa’ya 50 TL yazıyor ise taksimetre ile şöförler size 35 TL diyebilir. Bu tamamen sizin daha karlı bir seyahat yapmanız içindir. Dediğimiz gibi Kıbrıs’ta her şey para değildir. Paranın yerini insanlık almıştır burada ve her zaman sizlerin menfaati düşünülerek ilerlenir. Kıbrıs’ta gelip bunların hepsini detaylı bir şekilde görebilir. Çok daha yakından Kıbrıs halkıyla tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Language »
× Whatsapp - Çevrimici