Kıbrıs Girne Taksi Transfer Hizmeti

Uçağınız Kıbrıs’a indi ve Taksi hizmetine mi ihtiyacınız var? Girne – Gazimağusa arası transferinizi en konforlu ve size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Kıbrıs Adasına yapmış olacağınız tatil veya iş seyahatlerinde , ihtiyacınız olan taksi hizmetini size sağlıyoruz.

Önceden rezerve edeceğiniz Kıbrıs içi taksi hizmeti ile , uçağınızdan iner inmez en konforlu şekilde transferinizi sağlamaktayız. Erkenden yapacağınız rezervasyon ile en hızlı şekilde hizmeti size sağlıyoruz.

Uygun fiyat politikamız ile sizi paranızın karşılığını verecek şekilde en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca havalimanından ulaşmak istediğiniz konuma en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Girne – Gazimağusa Taksi Transfer

Girne – Gazimağusa arasında size en hızlı şekilde hizmet sunarak işlemlerinizi hızla gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bu sayede uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunarak , sizin memnun bir şekilde ulaşımınızı sağlamaktayız. Araçlarımızın müthiş konforu ile bizden memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle paradan önce müşteri memnuniyetine inanan müthiş ekibimizle kendimize güveniyoruz. Amacımız sizi en memnun şekilde hizmet sunarak mutlu müşterilerimiz arasına katmak.

Size Özel Hizmet

Araç içerisinde sadece siz ve grubunuz bulunur. Tamamen siz ve grubunuza özel hizmet verilerek size en konforlu şekilde hizmet sağlanmakta. Gideceğiniz yere kadar sadece size özel , private olarak hizmet sağlayarak ; ulaşımını sağlarız.

Uygun Fiyat Politikası

Size aldığınız hizmete göre en uygun fiyatlı hizmeti sunarak , memnun kalmanızı sağlamaktayız. Aldığınız fiyattan yüzde yüz memnun olacağınızı garanti ediyoruz.

Müthiş Konfor ve Müşteri Memnuniyeti

Şoförümüz sizin bagajlarınızı taşımanıza yardımcı olarak ikamet edeceğiniz veya ulaşmak istediğiniz yere en hızlı ve konforlu olarak ulaştıracak. Kullandığımız kaliteli araçlar sayesinde , rahatlık konusunda da herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

1-3 kişilik gruplar için binek araç kullanarak , 3 kişinin rahatça eşyalarının taşınmasını sağlamaktayız. Daha büyük gruplar içinse daha büyük araçlar kullanarak sizi olabildiğince memnun etmekteyiz.

Uçağınızda olabilecek rötar veya diğer gecikmeler için ise esnek davranmakta olan ekibimiz size yardımcı olacaktır. Taksi Şoförü arkadaşımız ; sizin için yol ve trafik şartlarını gözden geçirerek , en iyi hareket saatini sizle paylaşacaktır. Aynı şekilde dönüş saatinizi de belirleyerek sizin dönüş ulaşımınızı da sağlamaktayız. Bu sayede gecikmelere son vererek memnuniyetinizi sağlayacağız.

Hijyen

Araçlarımızda dikkat ettiğimiz bir başka unsur ise Hijyen. Sürekli olarak temizlenen araçlarımız ile size hijyenik , antibakteriyel ve antiviral şekilde sağlıklı şekilde ulaşmak istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Bu sayede Covid-19 gibi virüslerden korunarak , sağlığınızıda korumuş olmaktasınız.

Müşteri Hizmetleri

Ayrıca en kaliteli müşteri hizmetimiz ile , müşteri temsilcisi arkadaşlar sizi en iyi şekilde yönlendirecekler. Bu sayede aldığınız doğru yönlendirme sizi en hızlı şekilde hizmeti almanızı sağlayarak , işinizi hızlı görmenizi sağlayacak.

Son olarak memnun müşterilerimiz arasında sizi de görmekteyiz. Aklınızda kalan diğer sorularınız için bize ulaşarak en iyi şekilde bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnun olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Language »
× Whatsapp - Çevrimici